İkili takımlar bu kategori altındadır. Pantolonlu ve etekli olarak seçenekleri mevcut. Bu senenin öne çıkan parçalarından olan desenli takımlar, renkli takımlar, şortlu takımlar ve eşofman takımlar oldukça fazladır. Yazın en rahat parçalarından olan ikili şortlu takımlar bu sene oldukça fazla. Güzel sıcak yaz akşamlarında şortlu takımları sahilde yürüyüş yaparken, akşamları gezmeye giderken bol bol giyebilirsiniz.

Ayrıca pantolonlu takımları da unutmamak lazım. Yine bol paça olarak bayan ikili takımlar mevcut. İkili bayan takımların bol paça pantolonu olduğu gibi, bol paça pantolonlu ve içi şortlu olarak da bayan takımları mevcut. Renk ve desen olarak da çiçek desen, düz renklerde bayan ikili takımlar mevcut.

Eşofman spor bayan takımları da her sene olduğu gibi bu sene de çok moda. Altına giyilen spor beyaz ayakkabılarla kombin tamamlayıcı olmaktadır. Eşofman takımları alt ve üst olarak başka bir zaman ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Eşofman pantolonu üstüne düz basic v yaka yada yuvarlak yaka yada önü desenli thsirtlerle kombini yapabilirsiniz.

Aynı şekilde takım olarak satılan eşofmanların üst parçasını altına bir jean ile kombinleyerek kullanmak mümkün.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR